IMG_6139
Bělá pod Pradědem - Filipovice. Hledáte příjemné místo, kde strávit Vaší zimní či letní dovolenou? Dovolte nám Vás pozvat do naší horské chaty, v malebné krajině Hlubokého Jeseníku - do Filipovic. Nově otevřeno: samostatný apartmán Filipovice od 26.12.2018

Sport a volný čas

MirImport-2007-08-30-091110-bungee_trampolxna

Adrenalin park Jeseníky

Chcete zažít aktivní dovolenou?

Domovská stránka
pf_33_03

Ramzová

Ramzová je významným střediskem zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. Svým terénem je v podmínkách České republiky ideálním rekreačním střediskem a to jak pro letní, tak zejména pro zimní rekreaci. Je jedním z největších středisek cestovního ruchu na Moravě.

Domovská stránka
priessnitz_dum

Lázně Jeseník - Priessnitzovy léčebné lázně

Lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620m. Jejich areál tvoří dominantu širo­kého okolí. Lázně mají mimořádně příznivé klimatické podmínky a za svou existenci vděčí Vincenzi Priessnitzovi, zakladateli vodoléčby. V blízkém okolí vyvěrá ze země na 80 registrovaných a pojmenovaných léčebných pramenů.

Domovská stránka
x8

Červenohorské sedlo

Lyžařský ski areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Lyžařské sjezdovky v SKI areálu mají výšku 862 až 1164 m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března.

Domovská stránka
skipark_mapa_web_velka_3

SKIPARK Filipovice

SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo, přímo u hlavní cesty ve směru na Jeseník (10 km) a k hraničnímu přechodu s Polskem (28 km).

Domovská stránka